Pompy ciepła Krasnystaw

07-10-2022

W całym województwie Lubelskim, jak i w samym Krasnystawie jesteśmy znani jako specjaliści od instalacji systemów OZE, w tym pomp ciepła powietrze-woda. W zakres naszych działań wchodzi cały proces instalacyjny systemu od A do Z – audyt, projekt, montaż i finalnie uruchomienie pompy ciepła. Oferujemy swoje usługi dla klientów indywidualnych i komercyjnych.

Dostarczamy oraz instalujemy niedrogie i w pełni niezawodne rozwiązania systemów pomp ciepła. Zaspokajamy potrzeby małych, średnich i dużych inwestorów planujących optymalizację instalacji grzewczych w swoich nieruchomościach.

Szukasz ekspertów w zakresie montażu pomp ciepła w Krasnymstawie? Zainstalujemy system pomp ciepła zgodny z Twoimi potrzebami i charakterystyką inwestycji.

Pompy ciepła powietrze-woda są już jednym z najpopularniejszych rodzajów systemu grzewczego stosowanego w nowych budynkach. Dowiedz się od naszych specjalistów o ich działaniu, ich zaletach i wadach oraz o tym, co należy wziąć pod uwagę w przypadku nowego lub istniejącego budynku.

Dlaczego pompy ciepła sprawdzą się w Krasnymstawie?

Wschód Polski charakteryzuje się klimatem umiarkowanym kontynentalnym. Krasnystaw nie jest wyjątkiem, więc instalacja grzewcze stosowane w naszym mieście muszą być odporne na wszelkie skrajne warunki pogodowe występujące w województwie Lubelskim.

Instalowane przez Enerb pompy ciepła są przystosowane do osiągania optymalnych wyników przez cały rok i zapewniają obfite źródło ciepła dla budynku w każdych warunkach atmosferycznych. Radzą sobie nawet z temperaturą -30 stopni celcjusza.

Poznaj najważniejsze zalety pomp ciepła

Nasze pompy ciepła zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Twojemu domowi odpowiedni poziom ogrzewania i chłodzenia w cenie, która odpowiada twojemu budżetowi. Z przyjemnością dowiesz się, że systemy są przyjazne dla środowiska i wykorzystują czynnik chłodniczy, który nie niszczy warstwy ozonowej.

Obniżają rachunki za media

W zależności od aktualnego stanu zaopatrzenia w energię, zainstalowanie powietrznej pompy ciepła może obniżyć rachunki za energię cieplną. Zazwyczaj największe oszczędności uzyskuje się przy wymianie kotłów olejowych, LPG, elektrycznych lub starych/niewydajnych kotłów na gaz ziemny. Pompy ciepła charakteryzują się doskonałą efektywnością energetyczną.

Redukują emisję dwutlenku węgla do atmosfery

Pompy ciepła powietrze-woda nie spalają paliw kopalnych i są zasilane wyłącznie energią elektryczną. W rezultacie przejście na powietrzną pompę ciepła może drastycznie zmniejszyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Z nią zredukujesz swój ślad węglowy!

Minimalna konserwacja

Coroczny przegląd jest wymagany w celu zapewnienia efektywnej i bezpiecznej pracy pompy ciepła oraz utrzymania gwarancji. Dlatego posiadanie tego systemu grzewczego jest znacznie mniej uciążliwe niż utrzymanie kotła gazowego lub olejowego.

Uniwersalność – ogrzewanie i chłodzenie

Pompy ciepła mogą być wykorzystywane nie tylko do wytwarzania przytulnego ciepła w chłodniejszych porach roku, ale mogą również zapewnić łagodne chłodzenie latem. Idealny system na gorące lata i mroźne zimy. Zapewnij sobie komfort przez cały rok!

Enerb – Twój instalator pomp ciepła w Krasnymstawie i okolicach

Enerb jest firmą dostarczającą rozwiązania OZE, w tym powietrznych pomp ciepła w Krasnymstawie i w okolicach od ponad 2014 roku.
Jesteśmy przekonani, iż instalowane i serwisowane przez nas pompy ciepła powietrze-woda reprezentują zdecydowany krok w kierunku ochrony środowiska naturalnego w województwie Lubelskim, którą zapewniają inwestycje w systemy odnawialnych źródeł energii (OZE), do których zaliczamy również pompy ciepła.

Instalujemy pompy ciepła powietrze-woda w całym województwie Lubelskim. Obsługiwane miejscowości w okolicach Krasnegostawu: Krasnystaw, Izbica, Fajsławice, Gorzków, Kraśniczyn.

Potrzebujesz instalacji?
Wypełnij formularz

Zapytaj eksperta i wypełnij formularz


  Zobacz inne wpisy

  Jak przygotować instalację grzewczą do pompy ciepła?

  Jak przygotować instalację grzewczą do pompy ciepła?

  Czy można zintegrować pompę ciepła z panelami fotowoltaicznymi?

  Czy można zintegrować pompę ciepła z panelami fotowoltaicznymi?

  Ile lat działa pompa ciepła? Jak wydłużyć żywotność pompy ciepła?

  Ile lat działa pompa ciepła? Jak wydłużyć żywotność pompy ciepła?

  Partnerzy Enerb