O Enerb

2014 – Powstanie ENERB

ENERB – EN od energii, Erb należy do grupy pierwiastków ziem rzadkich, wykorzystywany w wielu dziedzinach przemysłu wykorzystujących nowe technologie. Bardzo często niezastąpiony w usprawnianiu np. łączy telekomunikacyjnych.

Od samego początku działalności, naszym celem jest wdrażanie sprawdzonych i innowacyjnych rozwiązań. Priorytetem naszej działalności jest zapewnienie Ci optymalnej efektywności energetycznej, komfortu oraz oszczędności.

 

2023 – ENERB zmienia się w ENERB SP. Z O.O.

Opieramy swoją pracę na wieloletnim doświadczeniu i ciągłym rozwoju. Gwarantujemy fachowe doradztwo i montaż. Dzięki znajomości branży odnawialnych źródeł energii i instalacji sanitarnych zapewnimy obsługę na najwyższym poziomie. Fundamentem naszej firmy są ambitni i wyspecjalizowani instalatorzy. Pracujemy tylko na certyfikowanych podzespołach Polskich i Światowych liderów.

Nasze usługi wykonujemy kompleksowo — od wykonania instalacji wewnątrz budynku, kończąc na montażu źródła ciepła, instalacji fotowoltaicznej oraz serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Pracujemy w różnej skali, oprócz kompleksowych instalacji w domkach jednorodzinnych świadczymy usługi na większych obiektach przemysłowych oraz we współpracy B2B.

Ten segment modelu biznesowego Enerb opiera się na naszych najlepszych kompetencjach czyli montażu i serwisie instalacji odnawialnych źródeł energii oraz instalacji sanitarnych. Stawiamy na jakość obsługi naszych Partnerów, nie boimy się wyzwań oraz realizacji zadań trudnych i nietypowych.

Od 2014 roku wykonaliśmy blisko 4000 instalacji kolektorów słonecznych, instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła dla naszych Partnerów w całej Polsce.

 

16-18.05.2023 – ENERB SP. Z O.O. bierze udział w Międzynarodowych Targach GreenPower w Poznaniu.

Cały czas podnosimy poziom naszych usług, poprzez zwiększanie umiejętności wykwalifikowanych Instalatorów, a także pełnej kontroli wszystkich procesów dzięki zastosowaniu rozwiązań informatycznych.

Podczas targów jako eksperci mieliśmy możliwość przeprowadzenia pokazowego montażu kompletnej instalacji nowoczesnego ogrzewania z pompą ciepła Airmax 3 generacji z ekologicznym czynnikiem R290. Więcej o organizowanym po raz pierwszym przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalatorskich i Serwisowych (OSFIS) wydarzeniu TUTAJ

 

 

 

Obsługa od A do Z

1
AUDYT I DOBÓR URZĄDZEŃ

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego naszą współpracę rozpoczniemy od wykonania dokładnego audytu, który pozwoli wybrać rozwiązanie w pełni odpowiadającą Twoim potrzebom. Nasz zespół zaproponuje najlepsze rozwiązanie uwzględniając warunki techniczne Twojego domu, jak również Twoje wymagania.

2
POMOŻEMY CI UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE

Przeanalizujemy Twoje potrzeby, wybierzemy odpowiednie formy dofinansowania i pomożemy zgromadzić dokumentację oraz wysłać odpowiednie wnioski. Tak, by ostateczny koszt inwestycji po Twojej stronie był niższy.

3
MONTAŻ

W umówionym wcześniej terminie montaż wykona nasza doświadczona ekipa fachowców w dziedzinie hydrauliki i elektryki. Nasi specjaliści zadbają o to, aby instalacja została wykonana z najwyższymi standardami montażowymi.

4
WSPARCIE TECHNICZNE I SERWIS

Jako firma instalacyjna wykorzystujemy sprawdzone i efektywne systemy pomp ciepła.
Zapewniamy opiekę gwarancyjną i stały serwis. Możesz liczyć na naszą pomoc przez cały okres użytkowania pompy ciepła.

Zobacz nasze realizacje

Instalacja fotowoltaiczna 9,6 kW zamontowana na dachu budynku gospodarczego

Instalacja fotowoltaiczna 9,6 kW zamontowana na dachu budynku gospodarczego

Łabuńki Pierwsze, lubelskie
Instalacja fotowoltaiczna 10 kWp

Instalacja fotowoltaiczna 10 kWp

Jaworowa, mazowieckie
Instalacja kolektorów słonecznych i pompy CWU Galmet

Instalacja kolektorów słonecznych i pompy CWU Galmet

Huta Dąbrowa, lubelskie

Partnerzy Enerb