2014 – Powstanie ENERB

ENERB – EN od energii, Erb należy do grupy pierwiastków ziem rzadkich, wykorzystywany w wielu dziedzinach przemysłu wykorzystujących nowe technologie. Bardzo często niezastąpiony w usprawnianiu np. łączy telekomunikacyjnych.

Od samego początku działalności, naszym celem jest wdrażanie sprawdzonych i innowacyjnych rozwiązań. Priorytetem naszej działalności jest zapewnienie Ci optymalnej efektywności energetycznej, komfortu oraz oszczędności.

2023 – ENERB zmienia się w ENERB SP. Z O.O.

Opieramy swoją pracę na wieloletnim doświadczeniu i ciągłym rozwoju. Gwarantujemy fachowe doradztwo i montaż. Dzięki znajomości branży odnawialnych źródeł energii i instalacji sanitarnych zapewnimy obsługę na najwyższym poziomie. Fundamentem naszej firmy są ambitni i wyspecjalizowani instalatorzy. Pracujemy tylko na certyfikowanych podzespołach Polskich i Światowych liderów.

Nasze usługi wykonujemy kompleksowo — od wykonania instalacji wewnątrz budynku, kończąc na montażu źródła ciepła, instalacji fotowoltaicznej oraz serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Pracujemy w różnej skali, oprócz kompleksowych instalacji w domkach jednorodzinnych świadczymy usługi na większych obiektach przemysłowych oraz we współpracy B2B.

Ten segment modelu biznesowego Enerb opiera się na naszych najlepszych kompetencjach czyli montażu i serwisie instalacji odnawialnych źródeł energii oraz instalacji sanitarnych. Stawiamy na jakość obsługi naszych Partnerów, nie boimy się wyzwań oraz realizacji zadań trudnych i nietypowych.

Od 2014 roku wykonaliśmy blisko 4000 instalacji kolektorów słonecznych, instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła dla naszych Partnerów w całej Polsce.

 

16-18.05.2023 – ENERB SP. Z O.O. bierze udział w Międzynarodowych Targach GreenPower w Poznaniu.

Cały czas podnosimy poziom naszych usług, poprzez zwiększanie umiejętności wykwalifikowanych Instalatorów, a także pełnej kontroli wszystkich procesów dzięki zastosowaniu rozwiązań informatycznych.

Podczas targów jako eksperci mieliśmy możliwość przeprowadzenia pokazowego montażu kompletnej instalacji nowoczesnego ogrzewania z pompą ciepła Airmax 3 generacji z ekologicznym czynnikiem R290. Więcej o organizowanym po raz pierwszym przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalatorskich i Serwisowych (OSFIS) wydarzeniu TUTAJ

 

 

 

Obsługa od A do Z

1
AUDYT I DOBÓR URZĄDZEŃ

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego naszą współpracę rozpoczniemy od wykonania dokładnego audytu, który pozwoli wybrać rozwiązanie w pełni odpowiadającą Twoim potrzebom. Nasz zespół zaproponuje najlepsze rozwiązanie uwzględniając warunki techniczne Twojego domu, jak również Twoje wymagania.

2
POMOŻEMY CI UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE

Przeanalizujemy Twoje potrzeby, wybierzemy odpowiednie formy dofinansowania i pomożemy zgromadzić dokumentację oraz wysłać odpowiednie wnioski. Tak, by ostateczny koszt inwestycji po Twojej stronie był niższy.

3
MONTAŻ

W umówionym wcześniej terminie montaż wykona nasza doświadczona ekipa fachowców w dziedzinie hydrauliki i elektryki. Nasi specjaliści zadbają o to, aby instalacja została wykonana z najwyższymi standardami montażowymi.

4
WSPARCIE TECHNICZNE I SERWIS

Jako firma instalacyjna wykorzystujemy sprawdzone i efektywne systemy pomp ciepła.
Zapewniamy opiekę gwarancyjną i stały serwis. Możesz liczyć na naszą pomoc przez cały okres użytkowania pompy ciepła.

Zobacz nasze realizacje

Instalacja fotowoltaiczna 9,6 kWp i pompa ciepła 13kW

Instalacja fotowoltaiczna 9,6 kWp i pompa ciepła 13kW

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 5,76 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 5,76 kWp

Instalacja rekuperatora

Instalacja rekuperatora

Poradnik
Dotacji