Targi Greenpower w Poznaniu, InstalMania 2023.

01-06-2023

W dniach 16-18 maja 2023 wraz z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Firm Instalatorskich i Serwisowych  braliśmy udział w Targach Greenpower w Poznaniu. Podczas targów odbyło się wydarzenie pt. INSTALMANIA czyli odbywający się na żywo pokaz montażu urządzeń i elementów składających się na ekologiczną i nowoczesną instalację grzewczą.

W czasie organizowanego po raz pierwszy eventu mieliśmy okazję przeprowadzenia pokazowego montażu kompletnej instalacji nowoczesnego ogrzewania z pompą ciepła Airmax 3 generacji, która jest powietrzną inwerterową pompą ciepła z ekologicznym czynnikiem R290.

Całe wydarzenie miało ogromną wartość edukacyjną zarówno dla obecnych na targach inwestorów, uczniów, jak i samych instalatorów, gdyż producenci montowanych urządzeń na bieżąco podczas prac instalacyjnych przedstawiali produkty i rozwiązania, dzieląc się najistotniejszymi informacjami.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu jako OSFISteam, i mamy nadzieję, że w przyszłym roku ponownie się spotkamy i stanie się to naszą instalatorską tradycją. Wraz z nami wydarzenie wspierali:

Potrzebujesz instalacji?
Wypełnij formularz

Zapytaj eksperta i wypełnij formularz


    Zobacz inne wpisy

    Targi Greenpower w Poznaniu, InstalMania 2023.

    Targi Greenpower w Poznaniu, InstalMania 2023.

    Partnerzy Enerb